Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
22.12.2008 
 
VESELÉ  NOCE  A  ŠŤAST  NOVÝ  ROK  VŠEM !!!! :) 
 
 
 
06.12.2008     Krajská výstava v Polsku
 
  Na poslední výstavu v Polsku, která chyběla Werrunce k případnému získání titulu Polský šampion krásy, cestovala tentokrát naše psí slečna opět s Radkou a Radkou :-) Byla přihlášena do třídy šampionů, ve které získala od polského rozhodčího ocenění Výborná 1, CWC, a tím splnila podmínky pro udělení polského šampiona!!! Moc děkujeme za azyl Radce Štencelové z CHS Famous Gold a za profesionální předvedení a péči o Werrunku pak Radce Bursíkové z CHS Rusty Love !!! :-)
 
   
 
  05.10.2008     NVP Rybnik, Polsko
 
 Po delší době jsme s Werrunkou vyrazili na zahraniční výstavu - tentokrát do polského Rybniku. Jeli jsme společně s naší kamarádkou Radkou z CHS Famous Gold - www.famousgold.com. Werrunka byla nahlášena do třídy pracovní, ve které získala od polské rozhodčí ocenění Výborná 1, CWC :-) A jedna novinka - po dlooooouheee dobe nastoupila do kruhu spolu s Werru i panička :-)
Každopádně za spolujízdu, podporu a společnost děkujeme Radunce, jejím klukům Chicovi a Bekýškovi ... a samozřejmě i našemu páníčkovi :-)
 
     
 
  06.09.2008     Další výsledky DKK
 
 Včera přišla další skvělá zpráva, tentokrát od páníčka fenky Bella Nostra .
RTG kyčlí dopadl skvěle a MVDr. Dekr vyhodnotil snímky s výsledkem DKK 0/0 !
Bellince také přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti v jejím životě ! :-)
 
 
     
 
  05.09.2008     Bereniké a její úspěchy
 
Tak jsme dostaly novinky od panicky Berusky, jsou moc šikovné na výstavách, dokonce už i panička začala Berušku vystavovat.
Zúčastnily se v srpnu dvou výstav - MVP v Bratislavě a MVP v Mladé Boleslavi. A jak dopadly?
MVP Bratislava - třída mladých - Velmi dobrá
posudek: pevna fena, vhodna velikost, dobre zauhlena predni linie, zadni liniie by mala byt lepsie zauhlena,dobry pohyb.

 MVP Mladá Boleslav - třída mladých - Výborná
posudek: fena v horni hranici vzrůstu, typická hlava, dobře nasazené ucho, rovná horni liniie, hodně výrazne předhrudi, moc silná kost, předni úhleni končetin dobre,zadni rovnějši.
 
Moc děkujeme za novinky a držíme palce do dalších výstavních úspěchů !!! :-)
 
 
     
 
 01.07.2008     První výsledky DKK/DLK
 
Máme první výsledky posouzení RTG kyčlí a loktů  - Bereniké=Beruška navštívila MVDr. Snášila v Brně a po dvou týdnech čekání přišel verdikt:
DKK 2/2 a DLK 0/0
Přestože to u kyčlí není úplně to pravé ořechové(=nulové), tak je to uspokojující výsledek. Nejdůležitější však je, že Beruška nekulhá, běhá, plave ... a přejeme ji, aby ji ten elán vydržel ještě mnoho a mnoho let !!! :-)
 
 
     
 
27.06.2008     Návštěva "Béček"
 
Vzhledem k prvním narozeninám našeho vrhu B jsme se rozhodli navštívit některá z psích mimi, která ovšem v roce života už nemají ze štěňátek téměř nic ... kromě u některých štěněčí povahu :-)
Průběžně jsme ve spojení s téměř všemi majiteli, takže informace o "dětičkách" máme. Teď se nám nahromadilo více fotografií, takže připravujeme už brzy ve fotogalerii ... !!! :-)  
 
 
     
 
23.06.2008     Oblastní výstava psů
 
 V sobotu se konala oblastní výstava psů v Olomouci, které se zůčastila také Beruška - Berenike of Trojan Rock. Poprve ji předváděla panička Verča a holky si vedly opravdu skvěle!!! Od české rozhočí Z. Jilkove ziskala Beruska ve třídě mladých oceneí Výborná 1  a následujicí posudek:
"fenka s velmi hezkou hlavou, nuzkovy skus, vyborna telesna forma s pev.koncetinami,
prostorny hrudnik, hezka sije, pevny sirsi hrbet, typicky nasazeny ocas, vyborna struktura srsti"
Holky, moc vam všichni z Prahy gratulujeme - jen tak dal !!! :-)
 
 
     
 
05.06.2008     "B" slaví první narozeniny !!!
  
 NAŠIM ŠTĚŇÁTKŮM Z VRHU "B" PŘEJEME VŠICHNI K 1. NAROZENINÁM ZE SRDCE HODNĚ ZDRAVÍČKA, LÁSKY, MILUJÍCÍ PÁNÍČKY A KRÁSNÝ RETRÍVŘÍ ŽIVOT !!!
 
     
 
01.06.2008     MVP Leszno, PL
 
 Včera jsme s Werrunkou vyrazili opět do Polska, tentokrát jela i panička a cestu jsme absolvovali spolu s naší kamarádkou Radkou z CHS Famous Gold  www.famousgold.com  a jejími kluky Bekym a Chikem.
Werrunka byla přihlášena do třídy šampiónů, kde ve velké konkurenci a pořád ještě úplně bez srsti získala ocenění Výborná 4. Posudek od českého rozhodčího P. Řehánka bohužel nemáme k dispozici, jelikož originál psaný v polštině je naprosto nečitelný :-)
Radka měla s oběma kluky ohromný úspěch:
Heartbreaker Is Friendly (Chico) - třída pracovní - Výborný 1, CWC
Back to my Dream Famous Gold (Beky) - třída šampionů - Výborný 1, CWC, res. CACIB
Werrunka jakožto čekatelka polského šampiona krásy potřebovala vyhrát, ale příště to třeba vyjde :-) Radce moc děkujeme za předvedení Werrunky, protože v tom horku to byl opravdu výkon !!! :-)
 
 
     
 
24.05.2008     MVP Litoměřice
 
 Na této mezinárodní výstavě byla naše Werrunka (CH CZ Werra Misantos) přihlášena do třídy šampiónů. Přestože je Werrunka v "letním kabátě" bez srsti, od české rozhodčí Zdeny Jílkové získala ocenění Výborná 1, CAC a následující posudek:
"3,5letá elegantní fena, krásná hlava, nůžkový skus, výborné tělesné proporce, typická mechanika pohybu, výborně se předvádí"
Za předvedení a vůbec celkovou péči děkujeme mooooooooooc Radce Bursíkové z CHS Rusty love (www.rustylove.cz), protože zbytek naší rodiny byl na prodloužený víkend na Slovensku :-)
Fotečky tentokrát asi nebudou, ale výstavní sezóna je v plném proudu, takže určitě jich ještě spoustu vyfotíme :-)
 
     
 
22.05.2008     OVVR v Kyselce u Karlových Varů
 
 V neděli 22.6.2008 se koná svod loveckých psů -  OVVR pořádaný KCHLS (sekce retrieverů) v Kyselce ( Radošov), okres Karlovy Vary.
Zájemci získají více informací na: www.artemis-gold.cz v sekci : NOVINKY !
Kontakt na garanta:
Míšek Pavel
ICQ : 281214137
Skype: Artemis Gold
 
     
 
12.05.2008     Výstavní víkend na Hluboké
 
  O víkendu se konala dvoudenní klubová výstava na jihu Čech - v Hluboké nad Vltavou. Organizátoři její konání umístili do nádherného prostředí u Loveckého zámku a Obory, kde se nachází také ZOO. V těsné blízkosti je tam také ohromný rybník, což pro psy milující vodu (Werrunka k nim patří :-) byl celkem problém. Ubytování jsme našli v penzionu KA-PR, který je v samém centru Hluboké. Kromě výstavy jsme stihli také navštívit krásný zámek a jeho zahrady a udělat si procházku do zoo.
A teď už k výstavě samotné: Werrunka byla oba dva dny přihlášena do třídy vítězů.
První den získala od britské rozhodčí Mrs. Janet Tiranti ocenění Výborná 3 a následující posudek:
"realy sound quality bitch, beautifull head, good reach of neck, goo spring of rib, moved and showed very well"
Druhý den pak Werrunka od pana rozhodčního Mr. Johna Tiranti získala ocenění Výborná 2, res. CAC a posudek:
"good head, dark eye, exellent reach of neck, straight front, well laid shoulders, good topline, good spring of rib, good quarters and stiffles, moved and showed well"
No, a na závěr jako vždy patří poděkování: Terezce za super předvedení, páníčkovi za prožití skvělého víkendu a všem kamarádům, kteří nám drželi palce :-)
Foto: ilustrační ze stránek www.kchls.cz
 
     
 
  28.04.2008     Klubová výstava shih-tzu
 
  O víkendu také proběhla klubová výstava plemene shih-tzu, které chovají naši kamarádi z Úval. Na této výstavě se prezentovala ve třídě mladých náš miláček -malá "Čojka "
CHO OYU Čo Oju) a získala krásné první místo - Výborná 1, CAJC. Stala se tak čekatelkou juniorské šampionky krásy v ČR.
Moc gratulujeme a těšíme se na první květnový víkend strávený s našimi kamarády :-)
 
     
    26.04.2008     MVP Opole, Polsko
 
  Včera se konala mezinárodní výstava psů v polském Opole, které se zúčastnila naše Werrunka. Ve třídě pracovní získala od renomované rozhodčí z Velké Británie a majitelky chovatelské stanice Stanroph Ann Woodcock ocenění Výborná 1, CWC a následující posudek:

" výborná horní linie, velmi pěkná hlava, velmi pěkné úhlení končetin, výborné předvedení"

Werrunka se tak stala čekatelkou polského šampiona krásy. Velké poděkování patří naší Radunce (www.rustylove.cz) za odvoz, péči, předvedení i fotky :-) panička se bohužel ze zdravotních důvodů nemohla této výstavy zúčastnit.

 Ráďo, děkujeme !!! :-)

 
TOPlist