Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 
   
 
22.12.2009    
 
  PF  2010

A opět je konec roku ... a schází se nám přání od našich kamarádů a přátel, pokud chcete, tak kuk do Fotogalerie :-)  

 
   
 
07.12.2009     Nové fotky v galerii
 

 Máme nové fotky Willyho, tentokrát i s našima psíma slečnama :-) takže kuk do Fotogalerie:-)   Za fotečky moc děkujeme naší kamarádce Áje !!! :

 
   
 
07.11.2009     Návštěva v Kyselce
 

 Neuvěřitelné se stalo skutkem a my vyrazili na výlet do Kyselky u Karlových Varů za našimi kamarády Míšáčky :-) byl to skvělý výlet, ostatně jako vždy u nich, teta Craze upravovala pejsky, Willík spinkal v úžasném retro kočárku, skvěle jsme se najedli, pobavili ... prostě paráda :-) ... no, a několik fotek ve Fotogalerii !!! 

 
   
 
22.10.2009     nové fotky Willyho
 

Po delší odmlce jsme opět u vás :-) na poli psím se sice děje spousta věcí, velkou akcí byla světová výstava v Bratislavě, u nás je to ovšem jen o miminku. Holky si žijí pohodovým životem a pomalu se začínají kamarádit s Willym :-) Ve Fotogalerii najdete nové aktuální fotky !!!!

 

 
   
   12.08.2009     NÁŠ SYN SE NARODIL
 
  Dnes krátce před polednem se narodil náš synek WILLIAM !!! :-) oba dva s maminkou jsou v pořádu, porod nakonec proběhl císařským řezem mamka si dost mákla :-) ale Willy je úžasnej - měl 3 380 g a 51 cm. Všem děkujeme za podporu během těhotenstvi, během porodu i do budoucna. Těšíme se na všechny, kteří nás navštíví !!!
 
   
   14.07.2009     Rodinné novinky
 
 
 Čas se pomalu naplnil a náš člověčí přírustek už brzy přijde na svět :-) Užíváme si horka, nízký tlak, oteklé nohy ... prostě stav "pomalu se batolící vorvaň" :-) Tato fotka je toho důkazem - autorkou výzdoby je 5letá neteř Terezka :-)
Držte nám palce, určitě se brzo ozveme a už nebudeme 2 v 1 :-)
 
 
   
  12.05.2009     Klubová výstava - Hluboká
 
 Jako každoročně, i letos se druhý květnový víkend konala klubová výstava KCHLS v Hluboké nad Vltavou.
Tentokrát jsme se my nezúčastnili, ani jsme se nejeli podívat, ale přesto přinášíme pár informací o úspěchu našich kamarádů :-)
Asi největším úspěchem bylo udělení klubového šampiona bráškovi naší Werrunky -
Watterloo Misantos (Benny) z CHS Artemis Gold -
www.artemis-gold.cz !!!! Toto ocenění získal jako první zlatý retrívr vůbec a my mu moooooooc gratulujeme :-)
Další info pak najdete na stránkách našich kamarádů, např. www.rustylove.cz; www.vetcare.cz ... a další :-)
 
   
  15.04.2009     Náš přírustek :-)  
 Kromě psích novinek občas zařadíme i něco z našeho života - tentokrát je to další fotečka očekávaného mimi :-) už víme, že by to měl být KLUK JAKO BUK, ale jistotu budeme mít asi až na začátku srpna, kdy se mimi narodí :-) panička je v pohodě, zatím těhotenství prožívá bez sebemenších problémů a také všechna možná i nemožná lékařská vyšetření, testy, odběry ... vycházejí skvěle :-) tak snad si to "nevybere" u porodu :-) jedna fotečka z UZ vyšetření v Gennetu :-)  
 
   
 
22.02.2009     Šampion PL
 
 Dnes jsme obdrželi z Polska doklad o tom, že Werrunka splnila podmínky pro udělení titulu
 Champion Polski, a dostala tak krásný certifikát :-)Pokud se nám v květnu podařív Budapešti proměnit její čekatelství na žampiónku Maďarska, tak potom už budeme mít doma Werrunku s titulem MULTICHAMPION !!! A to už s ní asi nebude k vydržení vůbec ! :-) :-)
 
   
 
03.02.2009     Přírustek do rodiny
 
... a teď něco ze života naší lidské smečky, když se v té psí zatím nic moc neděje :-) ultrazvukové vyšetření potvrdilo, že panička je v očekávání prvního potomka !!! :-) malý člen naší rodinky by měl přijít na svět v prvním srpnovém týdnu, takže čekáme malého Lvíčka :-) pohlaví miminka zatím neznáme, ale určitě se ho dozvíme a podělíme se i s Vámi, návštěvníky našich psích stránek :-)
 
   
 
05.01. 2009                                                          NOVÁ  PF
 
  Do sekce Fotogalerie jsme přidali přáníčka a vánoční pozdravy od našich kamarádů, obchodních partnerů a přátel :-)
TOPlist